KODI Skins - en to be_by translation catalogue (34 entries)

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
be_by: Хаваць фонавыя ілюстрацыі

[ctx: #31118]
en: Filemanager
be_by: Кіраўнік файлаў

[ctx: #31139]
en: Video decoder
be_by: Дэкадавальнік відэа

[ctx: #31140]
en: Pixel format
be_by: Фармат пікселяў

[ctx: #31183]
en: Viewtype
be_by: Выгляд

[ctx: #31207]
en: Current
be_by: Бягучы

[ctx: #31208]
en: Last Updated:
be_by: Апошняе абнаўленьне:

[ctx: #31244]
en: Playing
be_by: Прайграецца

[ctx: #31249]
en: System Music Files
be_by: Сістэмныя музычныя файлы

[ctx: #31250]
en: Current Selected
be_by: Зараз абрана

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
be_by: Бягучы спіс прайгравання

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
be_by: Захаваць спіс прайгравання

[ctx: #31280]
en: Close Playlist
be_by: Закрыць спіс прайгравання

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
be_by: Постэры

[ctx: #31313]
en: Movie Set
be_by: Кінацыкл

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
be_by: Даступныя лакальныя субцітры

[ctx: #31420]
en: Video Settings
be_by: Налады відэа

[ctx: #31428]
en: TV Guide
be_by: Тэлепраграма

[ctx: #31441]
en: Hide
be_by: Схаваць

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
be_by: На ўвесь экран

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
be_by: Цэтлікі

[ctx: #31460]
en: Games
be_by: Гульні

[ctx: #31465]
en: Clean Library
be_by: Ачысціць бібліятэку

[ctx: #31469]
en: Appearance
be_by: Выгляд

[ctx: #31605]
en: Add Group
be_by: Дадаць групу

[ctx: #31606]
en: Rename Group
be_by: Змяніць назву групы

[ctx: #31607]
en: Delete Group
be_by: Выдаліць групу

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
be_by: Запланаваны час

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
be_by: Прагноз на 36 гадзінаў

[ctx: #31703]
en: Pressure
be_by: Ціск

[ctx: #31704]
en: Clouds
be_by: аблокі

[ctx: #31706]
en: Maximum
be_by: Максымальная

[ctx: #31709]
en: Precipitation
be_by: Ападкі

[ctx: #31717]
en: Precip
be_by: Ападкі
