KODI Skins - en to eu_es translation catalogue (34 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
eu_es: Ikusi aukerak

[ctx: #31004]
en: Debug
eu_es: Arazpena

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
eu_es: Ezkutatu Atzealdeko Fanarta

[ctx: #31139]
en: Video decoder
eu_es: Bideo deskodetzailea

[ctx: #31140]
en: Pixel format
eu_es: Pixel formatua

[ctx: #31244]
en: Playing
eu_es: Erreproduzitzen

[ctx: #31250]
en: Current Selected
eu_es: Unean hautatutakoak

[ctx: #31271]
en: Favourite
eu_es: Favorito

[ctx: #31275]
en: Multi Image
eu_es: Multi Imágenes

[ctx: #31281]
en: Items
eu_es: Elementuak

[ctx: #31284]
en: Single Image
eu_es: Imagen Única

[ctx: #31285]
en: List
eu_es: Zerrenda

[ctx: #31286]
en: Banner
eu_es: Coverflow

[ctx: #31289]
en: Files
eu_es: Fitxategiak

[ctx: #31334]
en: Trailers
eu_es: Trailerra

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
eu_es: Azpititulu lokala erabilgarri

[ctx: #31423]
en: Author
eu_es: Autorea

[ctx: #31438]
en: Recent
eu_es: Reciente

[ctx: #31441]
en: Hide
eu_es: Ezkutatu

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
eu_es: Pantaila-osoa

[ctx: #31451]
en: Recommended
eu_es: Recomendado

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
eu_es: Lasterbideak

[ctx: #31460]
en: Games
eu_es: Jokoak

[ctx: #31468]
en: Services
eu_es: Zerbitzuak

[ctx: #31469]
en: Appearance
eu_es: Itxura

[ctx: #31601]
en: Live TV
eu_es: TB

[ctx: #31605]
en: Add Group
eu_es: Gehitu taldea

[ctx: #31606]
en: Rename Group
eu_es: Berrizendatu taldea

[ctx: #31607]
en: Delete Group
eu_es: Ezabatu taldea

[ctx: #31608]
en: Hidden Channels
eu_es: Canales Ocultos

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
eu_es: 36 orduko iragarpena

[ctx: #31704]
en: Clouds
eu_es: Lainoak

[ctx: #31709]
en: Precipitation
eu_es: Prezipitazioak

[ctx: #31717]
en: Precip
eu_es: Prezi
