KODI Skins - en to fa_AF translation catalogue (6 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
fa_AF: نمایش تنظیمات

[ctx: #31244]
en: Playing
fa_AF: در حال پخش

[ctx: #31441]
en: Hide
fa_AF: مخفی

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
fa_AF: تمام‌صفحه

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
fa_AF: میانبر

[ctx: #31601]
en: Live TV
fa_AF: تلوزیون
