KODI Skins - en to fa_ir translation catalogue (31 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
fa_ir: نمایش انتخاب ها

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
fa_ir: مخفی کردن پس زمینه های ویئویی

[ctx: #31054]
en: Logo
fa_ir: لوگو

[ctx: #31244]
en: Playing
fa_ir: در حال پخش

[ctx: #31250]
en: Current Selected
fa_ir: انتخاب های فعلی

[ctx: #31271]
en: Favourite
fa_ir: مورد علاقه

[ctx: #31275]
en: Multi Image
fa_ir: چند تصویره

[ctx: #31277]
en: Item
fa_ir: موضوع

[ctx: #31281]
en: Items
fa_ir: موضوعات

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
fa_ir: پوستر

[ctx: #31284]
en: Single Image
fa_ir: تصویر تکی

[ctx: #31285]
en: List
fa_ir: لیست

[ctx: #31286]
en: Banner
fa_ir: بنر

[ctx: #31289]
en: Files
fa_ir: فایل ها

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
fa_ir: زیر نویس محلی موجود

[ctx: #31441]
en: Hide
fa_ir: مخفی کردن

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
fa_ir: تمام صفحه

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
fa_ir: میانبرها

[ctx: #31460]
en: Games
fa_ir: بازی ها

[ctx: #31468]
en: Services
fa_ir: سرویس ها

[ctx: #31469]
en: Appearance
fa_ir: ظاهر

[ctx: #31601]
en: Live TV
fa_ir: تلویزیون زنده

[ctx: #31605]
en: Add Group
fa_ir: افزودن گروه جدید

[ctx: #31606]
en: Rename Group
fa_ir: تغییر نام گروه

[ctx: #31607]
en: Delete Group
fa_ir: حذف گروه

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
fa_ir: زمان بندی

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
fa_ir: پیش بینی 36 ساعته

[ctx: #31703]
en: Pressure
fa_ir: فشار

[ctx: #31704]
en: Clouds
fa_ir: ابرها

[ctx: #31706]
en: Maximum
fa_ir: حداکثر

[ctx: #31709]
en: Precipitation
fa_ir: بارش
