KODI Skins - en to mt_MT translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31271]
en: Favourite
mt_MT: Favorit

[ctx: #31285]
en: List
mt_MT: Lista

[ctx: #31289]
en: Files
mt_MT: Fajl

[ctx: #31423]
en: Author
mt_MT: Awtur

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
mt_MT: Bookmarks

[ctx: #31460]
en: Games
mt_MT: Logħob

[ctx: #31468]
en: Services
mt_MT: Servers

[ctx: #31704]
en: Clouds
mt_MT: Sħab
