KODI Skins - en to sl_SI translation catalogue (41 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
sl_SI: Možnosti pogleda

[ctx: #31004]
en: Debug
sl_SI: Razhroščevanje

[ctx: #31010]
en: N/A
sl_SI: Brez

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
sl_SI: Skrij ozadja

[ctx: #31054]
en: Logo
sl_SI: Logotip

[ctx: #31244]
en: Playing
sl_SI: Predvajam

[ctx: #31250]
en: Current Selected
sl_SI: Trenutno izbrano

[ctx: #31275]
en: Multi Image
sl_SI: Več slik

[ctx: #31277]
en: Item
sl_SI: Element

[ctx: #31281]
en: Items
sl_SI: Predmeti

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
sl_SI: Plakati

[ctx: #31284]
en: Single Image
sl_SI: Ena slika

[ctx: #31285]
en: List
sl_SI: Seznam

[ctx: #31286]
en: Banner
sl_SI: Coverflow

[ctx: #31289]
en: Files
sl_SI: Datoteke

[ctx: #31334]
en: Trailers
sl_SI: Napovedniki

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sl_SI: Na voljo so krajevni podnapisi

[ctx: #31423]
en: Author
sl_SI: Avtor

[ctx: #31428]
en: TV Guide
sl_SI: TV Vodič

[ctx: #31438]
en: Recent
sl_SI: Nedavno

[ctx: #31441]
en: Hide
sl_SI: Skrij

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
sl_SI: Celoten zaslon

[ctx: #31451]
en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
sl_SI: Bližnjice

[ctx: #31460]
en: Games
sl_SI: Igre

[ctx: #31465]
en: Clean Library
sl_SI: Počisti knjižnico

[ctx: #31468]
en: Services
sl_SI: Storitve

[ctx: #31469]
en: Appearance
sl_SI: Izgled

[ctx: #31472]
en: Ended
sl_SI: Končano

[ctx: #31601]
en: Live TV
sl_SI: TV v živo

[ctx: #31605]
en: Add Group
sl_SI: Dodaj skupino

[ctx: #31606]
en: Rename Group
sl_SI: Preimenuj skupino

[ctx: #31607]
en: Delete Group
sl_SI: Izbriši skupino

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
sl_SI: Načrtovan čas

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
sl_SI: 36-urna napoved

[ctx: #31703]
en: Pressure
sl_SI: Zračni pritisk

[ctx: #31704]
en: Clouds
sl_SI: Oblaki

[ctx: #31706]
en: Maximum
sl_SI: Najvišja

[ctx: #31709]
en: Precipitation
sl_SI: Padavine

[ctx: #31715]
en: Icon
sl_SI: Ikona

[ctx: #31717]
en: Precip
sl_SI: Dež
