KODI Skins - en to sq_AL translation catalogue (31 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
sq_AL: opcionet se pamjes

[ctx: #31010]
en: N/A
sq_AL: Jo në Disponim

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
sq_AL: Fsheh Fanart në Sfond

[ctx: #31244]
en: Playing
sq_AL: duke luajtur

[ctx: #31250]
en: Current Selected
sq_AL: selekcioni aktual

[ctx: #31275]
en: Multi Image
sq_AL: Shumë Imazhe

[ctx: #31281]
en: Items
sq_AL: Artikuj

[ctx: #31282]
en: Poster Wrap
sq_AL: Mbështjellse Posteri

[ctx: #31284]
en: Single Image
sq_AL: Imazhë Tek

[ctx: #31285]
en: List
sq_AL: Lista

[ctx: #31286]
en: Banner
sq_AL: Coverflow

[ctx: #31289]
en: Files
sq_AL: Skeda

[ctx: #31334]
en: Trailers
sq_AL: Trailer

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sq_AL: Subtitra lokal në dispozicion

[ctx: #31423]
en: Author
sq_AL: Autori

[ctx: #31441]
en: Hide
sq_AL: Fsheh

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
sq_AL: Ekran i Plotë

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
sq_AL: Shkurtor

[ctx: #31460]
en: Games
sq_AL: Lojra

[ctx: #31468]
en: Services
sq_AL: Serviset

[ctx: #31469]
en: Appearance
sq_AL: Dukja

[ctx: #31605]
en: Add Group
sq_AL: Shto Grup

[ctx: #31606]
en: Rename Group
sq_AL: Riemro Grupet

[ctx: #31607]
en: Delete Group
sq_AL: Fshij Grupet

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
sq_AL: Koha e caktuar

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
sq_AL: Parashikimi 36 Orësh

[ctx: #31704]
en: Clouds
sq_AL: Mjegulla

[ctx: #31706]
en: Maximum
sq_AL: Maksimum

[ctx: #31709]
en: Precipitation
sq_AL: Reshje

[ctx: #31715]
en: Icon
sq_AL: Ikonë

[ctx: #31717]
en: Precip
sq_AL: Reshje
